Dodatkowe skurcze serca i prawidłowe wyniki badań

Witam odczuwam dodat.skurcze serca komorowe do 30 dziennie(tapniecie w klatce,zadnych innych objawow).mialem pol roku temu 2x echo serca wszystko ok,holter24 h bez zaburzen rytmu.badania krwi moczu itp tez wszystko ok, troche niski potasu ale uzupelniam. Czy jest sens robic znowu echo jak bylo ok? Czy te skurcze sa grozne? Cwicze na silowni 4lata,zadnych omdlen itp.zadnych sterydow. Dodam ze lecze sie pol roku na nerwice lekowa

Dzień Doby,
Objawy, które Pan opisuje warto wyjaśnić z lekarzem czy psychologiem gdzie leczy Pan nerwicę. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka

Witam. Skoro wyniki badań somatycznych wychodzą dobrze, to Pana objawy mogą się wiązać z nerwicą - proszę to omówić ze swoim lekarzem psychiatrą. Jest jeszcze kwestia tego jak leczy Pan nerwicę - sama farmakoterapia to mało. Przy nerwicy leczeniem pierwszego wyboru powinna być psychoterapia. Pozdrawiam