Dodatkowe skurcze serca po intensywnym wysiłku

Witam serdecznie, Jestem w Grecji na Rhodos. Po całym dniu intensywnego pływania na desce i po jedzeniu, wystąpiły u mnie dodatkowe skurcze serca.Miałem takie sytuacje wcześniej 3 lata temu pomógł Polfenon połowa 150 .Dzisiaj zażyłem Rytmonorm 150 mg po 1h od wystąpienia obiawów Niestety skórcze nie ustąpiły wracam do Polski za trzy dni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do najbliższego szpitala, gdzie bez wątpienia udzielą Panu pomocy.