Dodatkowe uderzenia serca w wyniku Holter

witam mam problemy ie dawno robiłam badania serca miałam podłaczany cholter i pani doktur powiedziala ze mam 26 dodatkowych uderzen na dobę i ze serce mam zdrowe ale od nie dawna mam dziwne uczucie jak by mi cos podskakiwało pod lewa piersia i czasem tez miedzy piersiami kiedy mi sie tak dzieje to zaczynam sie bardzo stresowac i zaczynam miec napady strasznych dusznosci. czym moga byc spowodowane takie napady dpodskakiwania i drzenia?

Aleksander Ropielewski

Z opisu wynika, że przyczyną jest nerwicowe podłoże Pani dolegliwości. Więcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania przedmiotowego i wykonaniu EKG.