Dodatni posiew z pochwy w ciąży

W 28 tygodniu w związku z nawracającymi infekcjami pochwy lekarz wykonał posiew z pochwy. Wynik badania był dodatni: Candida i Streptococcus agalactiae (wzrost obfity). Nie brałam antybiotyku. Teraz jestem w 36 tyg. i lekarz nie wykonał ponownie badania na obecność GBS, skoro już wcześniej wyszło. Czy to jest prawidłowe? Czy w szpitalu podadzą mi antybiotyk pomimo tego że badanie zostało wykonane tak wcześnie?

witam,
powinna Pani zapytać jakie postępowanie prowadzą w szpitalu swojego ginekologa prowadzącego.
Powinno się włączyć leczenie tuż przed porodem albo powtórzyć wymaz