Dokuczliwe kłucia w sercu a nerwica

Dzień dobry! Moja córka od dwóch miesięcy skarży się na dokuczliwe kłucie w sercu, które coraz bardziej się nasila. Jest pewna, że to nerwica i nie chce iść do lekarza. Oprócz tego ma stan podgorączkowy - do 37, 8 stopni C. Przy tym boli ją bark i ramię, właściwie nie ma na nic siły, jest bardzo osłabiona. Ponadto dość często kaszle, robi jej się duszno i gorąco. Czy takie objawy wskazują na nerwicę? Wiem, że powinna iść do lekarza, ale może Państwo mi pomogą. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Witam,

koniecznie Pani córka powinna iść do lekarza pierwszego kontaktu. Wykonać odpowiednie badania i skorzystać z leczenia.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

moga.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza