Dokuczliwe odgłosy w głowie a niedosłuch i pęknięcie błony bębenkowej

Dzień dobry Jestem pacjentką onkologiczną z powodu raka jajnika. Mam też niedosłuch lewego ucha z powodu pęknięcia błony bębenkowej. Mam też bezdech w nocy ,gdzie jestem już skierowana do poradni badania snu.od dłuższego czasu doskwierają mi dżwięki w głowie,są to takie basy od cichego do niekiedy bardzo głośnego. Najbardziej dokucza mi to kiedy ide spać w nocy.Bardzo proszę o wytłumaczenie mi tego,jaka może być tego przyczyna Dziękuję

powód to perforacja albo przebyte leczenie onkologiczne obie wersje są możliwe mogą być też inne przyczyny panel jest bardzo szeroki