Dokuczliwy ból kolana od kilku miesięcy a wynik USG

Witam. Od kilku miesięcy dokucza mi ból kolana, który nie jest wywołany żadnym urazem. Kolano jest opuchnięte, reaguje na zmianę pogody i tepteraturę, rzepka "lata" luźno. Zdjęcie RTG nic nie wykazało natomiast USG opisano następująco (fragment): Płyn w zachyłku nadrzepkowym do 4mm. Chrząstka szklista scieńczała w przedziale przyśrodkow, nierówna z asymetrycznym zwężeniem SUP. Łąkotka przyśrodkowa jednorodna, równa. Łąkotka boczna równa, niejednorodna. Jak mam to rozumieć? Z góry dziękuję.

Renata GrzechociĹska

Proponuję udać się do ortopedy, który odniesie wyniki badań obrazowych do badania klinicznego i włączy odpowiednie leczenie.