Dokuczliwy ból piersi i ręki

Witam.Bardzo prosze mi pomoc.Dokucza mi bol lewej piersi oraz lewej reki tak jakby mi dretwiala i mnie piekla.Takie bole mam juz od dawna boli 4do5 dni i przechodzi na pare miesiecy.Macalam ta piers ale zadnych guzkow nie wyczuwam.Bardzo prosze o szybka odpowiedz i dziekuje.Pozdrawiam

Konieczna konsultacja ginekologa , badanie usg i w razie braku odpowiedzi cd przyczyn Pani dolegliwości dalsza diagnostyka zaproponowana ew. przez ginekologa lub lekarza pierwszego kontaktu , zż