Dokuczliwy ból podbrzusza a ryzyko ciąży

Witam. Mam mały problem. Niedawno pojawiły się u mnie nudności, czuje się strasznie osłabiona, dokuczliwy ból podbrzusza. Czy mogę być w ciązy ? Dodam tylko, że jestem dziewicą . Ok tydzien przed tymi objawamy mojemu chlopakowi wydzielił sie preejakulat jednak nie odbyliśmy stosunku . Za jakies 3 dni mam termin miesiączki. To przed okres czy ciąże ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeśli nie doszło do stosunku płciowego to praktycznie nie ma ryzyka ciąży. Objawy moga sugerować zbliżający się okres. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do Poradni Ginekologicznej.