Dokuszliwy kaszel w nocy u dziecka

Witam,5letnia córka już 3 tygodnie kaszle,głównie w nocy-wtedy trwa to nawet kilka godzin.Pediatrzy przepisywali już supremin,difergan,pulneo,sambucol,teraz skończyła 5dniowy antybiotyk Zinnat.Poprawa marna,nadal kaszle:(Niema ani gorączki,ani kataru,apetyt bez zmian,zachowanie również,tylko ten dokuczliwy kaszel...Prosze o pomoc.Z góry dziękuję i pozdrawiam:)Beata-Mama Mai:)

Czasami dzieci kaszla w nocy przy refluksie żołądkowym bo pokarm z żołądka cofa się do gardła i powoduje odruch kaszlu. Trzeba zrobić USG zatok, ewentualnie próby alergiczne, a na żołądek spróbować przez jakiś czas podawać gastrotuss-baby- jak pomoże to dobrze jak nie tzn. że trzeba szukać dalej. Jest też astma kaszlowa, nie ma obturacji tylko kaszek ale to raczej pulmonolog musi wyjaśnić .