Dolegliwości bólowe lędźwi i parestezje

leczę się z powodu przepukliny l5 -s1 od 5 lat ciagła rehab. i ćwiczenia pomimo to zawsze na jesień dochodzi do nasilenia dolegliwośći bólowych lędzwi ,nie pracuję po ostatniej rwie 2lata temu mam częste pobolewanie lewej nogi i parestezje , mój neuroch. nie zaleca absolutnie operacji tylko rehab. aktualnie nie jestem w stanie sypiać z mężem bo na drugi dzień nie mogę zrobić kroka albo chodzę zgięta w pól (nie kochamy się w jakiś szkodliwych i niebesp. pozycjach raczej "na jężdzca" poradzcie !

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. Proponuję udać się do ortopedy/lekarza rehabilitacji medycznej celem odpowiednich zaleceń. Jeżeli rehabilitacja nie pomaga może trzeba wybrać inne metody rehabilitacji.