Dolegliwości bólowe o niejasnym pochodzeniu - co to może być?

Mam 18 lat, od 13 lat choruję na chorobę, której nikt nie potrafi mi stwierdzić. Co mi jest? Objawy to ból karku pod kolanami, czasami omdlenia. Jeśli potrafisz mi pomóc proszę o kontakt, więcej informacji o chorobie dostaniecie w wiadomościach prywatnych. Z góry dziękuję za wysłuchanie.

18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Jeśli kolejne konsultacje specjalistyczne i wykonywane badania nie potwierdzają somatycznego podłoża dolegliwości, należy wziąć pod uwagę występowanie zaburzeń nerwicowych. Omdlenia i niespecyficzne dolegliwości bólowe mogą mieć związek z przeżywanym stresem i napięciem. W tej sytuacji rozważyłabym wizytę u lekarza psychiatry.

http://portal.abczdrowie.pl/nerwica-a-zaburzenia-psychosomatyczne

Z pozdrowieniami.