Dolegliwości bólowe po leczeniu kanałowym

zab był z duzum stanem zapalnym ma zrobione dwa kanały a trzeci jeszcze odczuwam dolegiwosci bolwe ze strony zeba nie moge sie dotknac do zeba od spodu i z tylu zeba cala scianka boli jest reakcja na ciepło co to może oznaczać?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

po pierwsze zęba leczy się całego ( wszystkie kanały na jednej wizycie )
nawet jeśli zrobimy leczenie j/w przez pewien czas ząb może być odczuwalny
koniecznie proszę zgłosić się do endodonty który zrobi leczenie zgodnie z obecnymi tendencjami
pozdrawiam
lek., lek. stom. Bogdan Jaremczuk

Nie wiemy, o którym zębie jest mowa. Dolegliwości bólowe mogą towarzyszyć Pani jeszcze przez pewien czas po przebytym leczeniu kanałowym. Jednak czasami może istnieć kanał dodatkowy, który nie został przeleczony.
Proszę zgłosić się do lekarza dentysty w celu ponownej diagnostyki i podjęcia leczenia.