Dolegliwości bólowe w dole biodrowym

Od wczoraj mam dolegliwości bólowe w prawym dole biodrowym.Przypominają one ból jak przy zakwasach. Pół roku temu przeszłam operację chemikolektomii prawostronnej+ rozpoznanie - Crohn. Przyjmuję Asamax500. Na początku grudnia rezonans z enterografią - wszystko w normie. Badania krwi koniec listopada - książkowe wyniki, CRP 1,3. Co może być przyczyną dolegliwości? Nie mam żadnych problemów ze stolcem,odżywanie normalne.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w zaistniałej sytuacji zalecany jest kontakt z chirurgiem. Dolegliwości bólowe mogą być spowodowane zrostami, mogą też wynikać ze stanu zapalnego, który należy wykluczyć wykonując podstawowe badania, w tym badanie lekarskie.