Dolegliwości po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego

Witam,mam 22 lata i w zeszłym roku miałam usunięty woreczek żółciowy nie mam już żadnych bóli ale po każdym posiłku nawet po wypiciu herbaty musze iść do łazienki czy to dlatego ze nie stosuje diety mam problem z nadwaga moja waga to ok 110 kg przy wzroście 173 cm ale nie mogę sobie z tym poradzić sama co mam zrobić gdzie się udać?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

tak duża nadwaga może wiązać się również ze stłuszczeniem trzustki i wątroby. Proszę znormalizować wagę ciała, dietetyk w gabinecie ułozy dietę odpowiednią do dolegliwosci.

Pozdrawiam serdecznie