Dolegliwości układu trawiennego u 19-latki

Mam 19 lat i jestem studentką. Od 3 dni mam problemy z żołądkiem. Zaczęło się od tego, że nie ważne ile i kiedy zjadłam ciągle miałam wrażenie że jestem głodna, że jakby "ssie" mnie w żołądku i było mi niedobrze. Drugiego dnia rano poczułam się lepiej, ale miałam poczucie, że nie może mi się odbić a po jedzeniu miałam mdłości, nie wymiotowałam. Dziś jest już troszkę lepiej, ale nadal nie może mi się odbić i jest mi niedobrze. Dodam, że rano burczy mi w brzuchu i z toalety też korzystam normalnie

Trzeba się udać na badanie przez lekarza i wtedy on stwierdzi czy to zwykła niestrawność czy początek czegoś poważniejszego