Dolegliwości żołądkowe, niewydolność serca, suchość w jamie ustnej i ból palców

pytanie dotyczy dolegliwosci jelitowo zoładkowu=ych suchosc w jamie ustnej bole palcow walcze z tymi dolegliwosciami 4 lata ob podwyzszone silny ucisk wklatce piersiowej chodze od lekarza do lekarza kardiolog reumatolog laryngolog gastrolog endokrynolog no i lekarz pierwszego kontaktu jeszcze doszła dna moczanowA SILNA NIEWYDOLNOSC SERCA CHOROBA WIENCOWA JESTEM PO UDARZE NAJBARDZIEJ BOLI PALEC SERDECZNY POZOSTALE W MNIEJSZYM STOPNIU PALCE WSKAZUJACE WYKRZYWIONE DO JAKIEGO LEKARZA SIE UDAC
ponad rok temu

Witam serdecznie,
W pierwszej kolejności radziłabym wykonać badanie poziomu kwasu moczowego i zweryfikować czy podane dolegliwości nie są związane z dną moczanową. Być może konieczne będzie wprowadzenie na stałe leków kontrolujących poziom kwasu moczowego. Wyniki powinien zinterpretować lekarz rodzinny.