Dolegliwości związane z przełykiem, żołądkiem i jelitami

Dzień dobry, od dłuższego czasu odczuwam dolegliwości związane z przełykiem i żołądkiem oraz (tak mi się wydaje) jelitami. Towarzyszy mi ciągła zgaga, kłucie, bóle itp. co prawda leki typu ranigast itp. pomagają bardzo dobrze lecz chciałbym znać przyczynę. Miałem robioną już dwa razy gastroskopię oraz test na helicobakter pyroli. Gastroskopia wykazała "zaczerwienienie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy" oraz jeśli dobrze pamiętam białe grudki na ścianach żołądka czy przełyku.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy sugerują chorobę wrzodową. Należy wdrożyć odpowiednie leczenie, w tym celu proszę się zgłosić do swojego lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam