Dolegliwości związane z sercem po bieganiu

Dzień dobry! Szukam przyczyny moich dolegliwości związanych z sercem.Otóż 3 tyg. temu przez trzy dni trochę( ok.15 min )pobiegałam.Teraz jestem zmęczona nawet jak wstaję rano!Ciśnienie rano mam niskie od 113/69 do 124/81/65 po wstaniu.Po południu zaczyna rosnąć co mnie przeraża.Do tego nie mogę sprawnie energicznie chodzić,a gdy idę, to często przystaję i pochylam głowę.Ruch ręką ,nogą wzmaga nerwowość i niepokój o życie.Byłam u lekarza wyniki ekg i krwi są rewelacyjne!To co mi jest?

Witam. Niestety nie napisała Pani do jakich wartości rośnie ciśnienie tętnicze krwi. Proszę zwrócić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie. Opisane objawy mogą wiązać się ze słabą kondycją fizyczną organizmu.