Dolna część przełyku i wpust pasmowato zaczerwienione

Witam prosze o interpretacje wyniku gastroskopi.Dolna czesc przelyku i wpust pasmowato zaczerwienione z przekrwionymi naczyniami palisadowatymi wpustu.W zoladku w inwersji wpust nieszczelny.Blona sluzowa zoladka obrzeknieta zaczerwieniona z blaszkami wysieku i kilkoma plamistymi przekrwieniami w antrum i cechami zaniku pod postacia szarawych plackowatych ognisk.Odzwiernik znieksztalcony z nadrzerka na brzegu.Jeziorko sluzowe podbarwione zolcia.Opuszka dwunastnicy bez ubytkow.Czy to sie wyleczy ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani żadnych danych klinicznych, co właściwie uniemożliwia dokładną interpretację. Mówiąc ogólnie: wszystkie opisane zmiany mają charakter łagodny i wymagają leczenia pod okiem specjalisty gastrologa.