Domowe sposoby leczenia kaszaka na oku

DZień dobry synowi pojawił kaszak w samym rogu oka jest jeszcze mały ,ale mu przeszkadza .JAK się go pozbyć domowym sposobem.Z góry dziękuję za odpowiedż.DOROTA

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by usunąć zmianę domowymi sposobami. W celu ustalenia jak powinno wyglądać dalsze leczenie proszę skonsultować się ze specjalistą okulistą.