Domowe sposoby na bóle związane z korzonkami

Dzien dobry mam problemy z korzonkami ktore mecza mnie juz miesiac co powinienem zrobic domowe sposoby jak ich sie pozbyc z gory dzieluje za odpowiedz Pozdrawiam

Dzień dobry, zespoły korzeniowe w większości przypadków leczy się zachowawczo, ale warto przed rozpoczęciem leczenia postawić dokładną diagnozę. Może Pan mieć również przeciążeniowe dolegliwości powięziowo - mięśniowe. Proszę spróbować przyjąć pozycję leżącą na plecach z kończynami dolnymi zgiętymi w stawach kolanowych i biodrowych do 90 stopni. Uważam jednak, że powinien Pan się zgłosić do lekarza, ponieważ trzeba uzupełnić wywiad chorobowy i przeprowadzić badanie fizykalne.