Domowe sposoby na pozbycie się kaszki na twarzy

Dzień dobry! czy mogłaby mi pan/pani powiedzieć co mogę się pozbyć kaszki na twarzy?? Byłam już u dermatologa przepisał mi maści w tym jeden antybiotyk i nic na mnie nie działa .W tamtym tygodniu byłam nawet na zabiegu oczyszczania twarzy u kosmetyczki i nic na mnie nie działa? Prosze napisać jakieś domowe sposoby proszę o szubki odpis NASTOLATKA
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl