Domowe sposoby na rozregulowany układ nerwowy

Witam serdecznie, Czy można samemu rozwiązać problem gdy mam rozstrojony układ nerwowy ? Czy jest na ten problem jakiś naturalny sposób ? Chciałem sięgnąć rady, ponieważ nie mogę na chwilę obecną udać się do specjalisty z tym problemem.

Wszystko zależy od stopnia "rozstrojenia" czyli objawów ze strony układu nerwowego. Jeśli problemy są natury emocjonalnej, związane ze stresem, przemęczeniem czy lękiem- skuteczna będzie psychoterapia. Przyczyny jednak mogą być różne, dlatego na początek zachęcałabym do konsultacji lekarskiej. Zależnie od diagnozy będzie Pan mógł podjac dalsze działania na rzecz poprawy swojego stanu.