Domowe sposoby na usunięcie blizny potrądzikowej

Witam, mam bliznę potrądzikową(ok. 1cm trudno powiedzieć) na brodzie. Jest ona niewidoczna lecz można ją wyczuć palcem oraz nie rośnie z wym miejscu zarost. Moje pytanie. Czy taką bliznę można usunąć jakąś maścią/kremem, może jakieś domowe sposoby będą skuteczne. najbardziej zależy mi na tym żeby w miejscu blizny rósł zarost ponieważ blizna jest po lewej stornie brody na po prawej stronie zarost rośnie normalnie więc wygląda to trochę śmiesznie.

jeżeli powierzchnia blizny jest spora a efekt wycięcia zmniejszyłby tę powierzchnię, można rozważyć zabieg. Nie ma możliwości przywrócenia zarostu w bliźnie.

Witam
Niestety domowe sposoby w przypadku blizn nie będą skuteczne. Najbardziej skuteczne zabiegi zmniejszające blizny to laser frakcyjny w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym. Niestety w bliźnie włosy nie będą już rosły.