Dopalacze u 17-latki

witam wczoraj sie dowiedziałam że moja 17 letnia wnuczka bierze dopalacze córka moja jest w rozpaczy co mamy zrobić i pomoc i jak sprawdzic by stwierdzc ze to nie pierwszy raz.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Należy zgłosić się do szpitala psychiatrycznego, który posiada toksykologię i w nim wykonać testy na obecność konkretnych substancji.
Przede wszystkim jednak należy odbyć szczerą rozmowę z córką/wnuczką.

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zwlekać i udać się do Poradni leczenia uzależnień, celem uzyskania wskazówek, dotyczących umiejętnego postępowania z Pani Wnuczką.

Życzę Pani, żeby się udało dotrzeć do Wnuczki,
Irena Mielnik-Madej