Dość liczna flora jodofilna, pozostałe strawności w normie

Synek ma 5 miesięcy.W badaniu kalu na strawność wyszla flora jodofilna:dosc liczna,pozostale strawnosci wyszly w porzadku(nb).krew utajona(-),jaja pasozytów(-).Dodam ze synek karmiony jest piersia i mieszanka(nutramigen)wprowadzone ma do diety ziemniaka i marchewkę.wczesniej mial robiony panel pokarmowy na mleko-uczulenia nie ma.marwie się co oznacza tak liczna flora jodof.i czy to zwiastuje jakies powazne klopoty zdrowotne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, niekoniecznie trzeba brać dziecko do źródła infekcji dlatego proponuję wyciągnąć kartę i przestawić wyniki lekarzowi je zlecającemu.