Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 6 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dość liczne pasma śluzu z badania krwi

Proszę o interpretację wyników badania moczu: barwa moczu: żółty przejrzystość: przejrzysty ciężar właściwy 1.015 (norma 1.015-1.025) pH- 6.0 (norma 5.0-7.0) glukoza w moczu- norma urobilinogen- norma Bilirubina - ujemny ciała ketonowe - ujemny erytrocyty- ujemny białko w moczu-ujemny azotyny w moczu-ujemny leukocyty- ujemny ocena mikroskopowa komórek osadu moczu ocena mikroskopowa nabłonki płaskie od 2 do 4 wpw krwinki białe od do wpw obecne: śluz dość liczne pasma z badania krwi CRP 1,4
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Norma.

Specjalista chorób wewnętrznych i diabetolog. Pracuje w Centrum Badań Klinicznych PI-House w Gdańsku i Spółdzielni Lekarskiej w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy