Dostałam okres dwa razy w miesiącu - czy to normalne po odstawieniu dziecka od piersi?

Witam!
Mam 29 lat w październiku urodziłam córkę. W styczniu przestałam karmić piersią. Dwa tygodnie po odstawieniu małej od piersi dostałam okres. Trwał on tydzień czasu. Była przerwa 2 tygodnie i znowu to samo, dalej dostałam okres.

Czy to jest normalne po ciąży? Do ginekologa jestem zapisana dopiero na marzec i dlatego proszę o jakieś wyjaśnienie. Czy to jest normalne?
Z góry dziękuję.

Witam serdecznie,
zaburzenia cyklu po zakończeniu karmienia piersią mogą trzymać się nawet do pół roku. W Pani przypadku może to właśnie być przyczyną częstych krwawień. Jednak może to być spowodowane np. stanem zapalnym przydatków. Dlatego konieczna jest wizyta u ginekologa, aby postawić właściwe rozpoznanie.
Pozdrawiam