Dostałam okres i mam objawy ciąży - czy mogło dojść do zapłodnienia?

Od dłuższego czasu mam objawy ciąży, tzn. mdłości, wymioty, bóle głowy, często oddaję mocz, parę dni po tym, jak kochałam się ze swoim parterem zamiast normalnego krwawienia pojawiło się plamienie i trwało około 3-4 dni, ostatnio ciągle mam mdłości i bóle brzucha. Parę dni temu dostałam okres, jest normalny, a nawet bardziej krwawię niż zawsze. Czy istnieje szansa, że jestem w ciąży?

Witam serdecznie!
Wszystkie wspomniane przez Panią dolegliwości są jedynie objawami prawdopodobnymi ciąży. Oznacza to, że sugerują jedynie możliwość zajścia w ciążę, ale wymagają jej potwierdzenia. W tym celu zachęcam do wykonania testu ciążowego lub wizyty u ginekologa, który wykona potwierdzające badanie USG.
Pozdrawiam.