Dostarczanie dużej ilości kalorii i utrzymywanie tej samej wagi

Czy jest to normalne, że zjadam sporo jedzenia, spokojnie ponad 3000 kcal i nie tyję. Nadal mam 58 kg. Może to kwestia wieku i metabolizmu - mam 20 lat.

Witam! Na naszą masę ciała wpływa wiele czynników. Mogą to być m.in.uwarunkowania genetyczne i środowiskowe. Możliwe, że w Twoim organizmie przemiany metaboliczne zachodzą szybko. Z drugiej strony możesz mieć większe zapotrzebowanie na energię, a Twoja dieta dostarcz jej za mało (dlatego nie tyjesz). Zapraszam również na www.diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska