Dostarczanie niewystarczającej ilości białka, tłuszczu i węglowodanów

Jezeli nie jestem w stanie zjesc ilosci bialka i co sie z tym wiaza tluszczu i weglowodanow.? POPROSTU PRZY MIEJSZEJ ILOSCI JUZ JESTEM SYTY,jesc na przymus?

Żeby określić czy je Pan wystaczającą ilość białka, węglowodanów i tłuszczu należałoby spisać Pana 7 dniowy jadłospis i przeliczyć go w odpowiednim programie dietetycznym. Zapotrzebowanie na te składniki jest różne w zależności od masy ciała i aktywności fizycznej. Jeśli nie ma Pan problemów z nadwagą, otyłością lub niedowagą, to je Pan do uczycia sytości.