Dostępność tabletek Norplant w Polsce

chciałabym się dowiedzieć czy u nas w Polsce są dostępne sirodki antykoncepcyje o nazwie Norplant lub Implanon i czym one się różnią i czy trzeba spełniać jakieś wymagania zdrowotne i w jakiej kwocie cenowej się mieszczą te sirodki jeżeli są dostępne z góry dziekuje

Szanowny Panie!

W Polsce dostępny jest Implanon-obydwa środki to implanty antykoncepcyjne.
Implanon wszczepia siś pod skórę bardzo prosto, wystarcza na 3 lata.P/wskazaniem do antykoncepcji progestagenowej czyli m.in.Implanonu jest:ciąża, choroba zatorowo-zakrzepowa,guzy watroby.
Koszt założenia implantu wraz z implantem to ok.1100-1200 zł.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka