Dotknięcie pochwy palcem ze spermą a ryzyko ciąży

Witam!Kochałam się z chłopakiem w dni płodne i z tego co obliczyłam był to dzien owulacji ,skonczył na brzuchu ale przez przypadek dotknełam brzucha i odruchowo pochwy ale nie wkładajac palca .Na palcu znajdowała sie napewno sperma w niewielkiej ilosci.Po dwoch godzinach weszłam na członka ale przez jakies pare minut bo chłopak nie miał ochoty :P Czy jest możliwość zajścia w ciąże? z góry dziekuje za odpowiedz :)
KOBIETA ponad rok temu

Witam. Ponieważ były to dni płodne zajście w ciążę w takiej sytuacji jest możliwe, szczególnie jeśli na członku znajdował się tzw. preejakulat czyli wydzielina wydobywająca się z penisa przed wytryskiem.