Dotykanie dziewczyny dłonią z nasieniem a ryzyko ciąży

Witam. W 14 dc dotknąłem dziewczyn e dłonią zz nasienia. Dotknąłem jej ud, zaraz kolo gumki z majtek z przodu i z tylu , oraz wcześniej pleców(nisko) niemalze prawie pośladkijak duze ryyzko ciązy? Bylo to ok 6 rano a ona przebrala sie dopiero i kąpała ok godz.23. Pozdrawiam i dziękuję za odpowidź.:) wiem, że po tym dotykaniu poszła jeszcze spać w tych ubraniach co była , ktore zdjela dopiero ok 23.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest dość mała.