Dotykanie miejsc intymnych kobiety w czasie pettingu a ryzyko ciąży

Witam, mam pewne pytanie. Wraz z chłopakiem doszło do tego, że on dotykał swojego penisa, doszedł (nie było wytrysku, chyba z powodu alkoholu) a później dotykał mnie w miejscach intymnych. Jego palec nie wszedł we mnie do końca lecz tylko do połowy. Czy jest możliwość, że mogło dojść do zapłodnienia a na jego palcach znajdowały się jakieś plemniki? Dodam, że miałam wtedy dni płodne co bardzo mnie martwi, lecz jestem dziewicą, lecz raczej nie posiadam błony. Z góry dziękuje za odpowiedź!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest znikome. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.