Dotykanie okolic intymnych a prawdopodobieństwo ciąży

Uprawiałam petting z moim chłopakiem. (dodam, że 6 czerwca dostałam okres, a cykl mam około 28 dniowy). 6 czerwca najpierw ja dotykałam chłopaka, miał wytrysk, potem on mnie, ale najpierw przez spodnie , majtki a na końcu przez skórę, 8 czerwca również to najpierw ja go dotykałam, miał lekki wytrysk, otarł się ręką, następnie po kilku minutach zaczął mnie dotykać (nagą). Zauważyłam u siebie powiększone brodawki sutkowe oraz widoczne żyłki na lewej piersi, a także ogólne zmęczenie organizmu.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji szansa na ciążę jest znikoma, choć nie można tego wykluczyć.