Dotykanie okolic intymnych przez bieliznę i rajstopy a ryzyko ciąży

w dzien plodny chlopak dotykal mojej pochwy przez majtki i rajstopy cienkie. bylam odniecona i mokra, byl slyzu duzo plodnego. chlopak dotykal mnie energicznie.boje sie,ze majtki sie obsunely w bok i ze poozniej dotykal przez same rajst. czy jesli moj chlopajk mial na rece nasienie(wczesniej byl w toalecie) to jak duze ryzyko ciazy? dopiero 2 h po dotykaniu zdjelanm majtki i rajst. kiljka godzin po dotykabiu takze wysteopowalo duzo sluzu. chlopak rtwierdzi ze reka byla czysta ale gdyby tak to?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo zapłodnienia bez penetracji (rozumiem, że z powodu przeszkody w postaci rajstop chłopak nie wsadził palców do pochwy) jest tylko czysto teoretyczne (bardzo niewielkie).