Dotykanie okolic intymnych przez rajstopy a prawdopodobieństwo ciąży

w płodne chłopak dlonia z nasienia dotykał mojej pochwy przez rajstopy i majtki, a potem przez same rajst, majtki sie przeusnely w bok.Nie wiem czy mial na reku nasienie czy też nie, ale gdyby tak to jak duze ryzyko?Majtki oraz rajst zdjelam z siebie jakoś 2.5 h po dotykaniu.Byłam bardzo podniecona+śluz płodny. prosze o odp.6.07 okres.3i4.07 luteina 50 pod jezyk x1. 5 lipca czulam mokro i sluz ciemnozolty. 1dc duzo,1/2dc też, 2 tz,2/3dc plamka z wieczora, 3dc niewiele krwi. Mogęwykluczyć ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome - nie ma powodów do niepokoju.