Dotykanie penisem narządów płciowych w 7. dniu cyklu a możliwość zajścia w ciążę

Witam! Chłopak dotykał penisem moich narządów płciowych, nie wkładając go do pochwy (nadal jestem dziewicą), miało to miejsce w 7 dniu cyklu miesiączkowego, czy jest możliwość zajścia przeze mnie w ciążę?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko zajścia w ciążę właściwie nie istnieje - nie ma powodów do niepokoju.