Dotykanie penisem okolicy warg sromowych a możliwość zapłodnienia

Czy jeśli w sobotę chłopak dotykał mnie swoim penisem w okolicy warg sromowych ale nie miał wytrysku to mogło dojść do zapłodnienia.Po ilu dniach może się okazać że mogę być w ciąży jeśli jest taka możliwość, i czy chodzenie do toalety i oddawanie moczu bez żadnego swędzenia ani bólu może być objawem ciąży? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli na penisie znajdował się preejakulat , który również zawiera plemniki, to oczywiście istnieje ryzyko przeniesienia ich do pochwy, a co za tym idzie ewentualnego zapłodnienia. Jest ono jednak dość niewielkie.
Test ciążowy może Pani wykonać około 14 dni od stosunku potencjalnie skutkującego ciążą.
Objawy ciąży jeśli w ogóle, pojawiają się najczęściej kilka tygodni po jej rozpoczęciu.