Doxepin Teva stosowane przy nerwicy

Od 2 tygodni lekarz psychiatra zalecił mi tabletki doxepin teva 25 mg i mam stosować 3 x dziennie.Do tego sulpiryd 2 x dziennie.Bardzo chciałabym wyleczyć moją nerwicę ale po tych tabletkach mam lęki,nie mogę spać /co 2 noc śpię bardzo nerwowo/.Czy w psychiatrii nie ma innych leków powodujących uspokojenie bo te koszmary nocne i urojenia bardzo mnie męczą.Nawet za dnia,kiedy staram się chwilę odpocząć nie mogę przysnąć bo zaraz nawiedzają mnie koszmary,sytuacje lękowe.Cóż mam począć.?

Witam, proszę porozmawiać ze swoim psychiatrą o Pani stanie oraz ewentualnej innej farmakoterapii. Pozdrawiam.