Dozwolony czas stosowania maści Elosone na odparzenia u 9-miesięcznego dziecka

Witam. Pediatra zapisał córce na odparzenia krem Elosone (wcześniej nic nie pomagało). Odparzenie po 2 dniach smarowania (raz dziennie na noc) wygląda znacznie lepiej. Dodatkowo w czasie dnia przemywam odparzenie córki wodnym roztworem gencjanowym. Jak długo powinnam/można stosować krem Elosone? Dodam, że córka ma 9 miesięcy. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Przez około 7 dni może Pani stosować tę maść.
Pozdrawiam