Dreny w uszach i zapalenie ucha

Witam.Synek od maja ma dreny w uszach od tamtej pory już dwa razy mial zapalenie ucha.Ostatnio zauważyłam że synek ma caly czasu powiększone migdałki raz jeden bardziej od drugiego innego dnia oba w tym samym stopniu.Mieszkamy w Holandii a tutaj jest to dla lekarzy normalne syn ma 3 latka ostatnio zaczelo mu brzydko pachnieć z buzi mimo iż myjemy ząbki.Czy mam się tym wszystkim martwić i przycisnąć lekarza żeby go dokladnie zbadał i wysłał do laryngologa czy dac mu jeszcze czas na unormowanie?

Uważam ze konieczna jest kontrola drenow bo prawdopodobnie nie działają. ocana taka jest konieczna endoskopem lub pod mikroskopem aby niczego nie przeoczyć. Zapraszam na konsultacje