Dreszcze całego ciała i stłuszczenie wątroby

Od roku czasu marzną mi ręce stopy i mam dreszcze całego ciała.Mam hipoglikemię reaktywną ale cukier nigdy nie spada więcej niż do 85 w ciągu dnia.Mam też stwierdzone stłuszczenie wątroby (badanie elastografia bo zwykłe usg nic nie wykazało).Próby wątrobowe w normie ALT, AST, ALP.Bilirubina była podwyższona 3,5 ostatnio spadła do 1,7.W przeszłości przez kilka lat piłam raz w tyg. pół butelki wina.Czy mogę mieć np. marskość wątroby?Mam też stany depresyjne przyjmuję lek Kventiax na sen.

Lek. Tomasz Budlewski

teoretycznie kazdy moze zachorowac na powyzsza jednostke chorobową. prosze koniecznie zglosic się do lekarza hepatologa po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.