Dreszcze i gorączka przed miesiączką

witam,mam pewnien problem,otóż wczoraj caly dzien mialam dreszcze i czulam sie rozbita,bez sił...w nocy calkiem z nich opadłam,czulam ze mam gorączke,dzis sie obudzilam jest nieco lepiej...dodam że mam mieć miesiąaczke,,,czy to ma związek z gorączką.bo ani kaszlu ani kataru nie mam :(

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z lekarzem, chociaż podejrzewam, że już dolegliwości ustąpiły. Mogły one wynikać zarówno z przeziębienia jak i pierwszych dni miesiączki.