Dreszcze, potliwość i stan podgorączkowy po zażyciu jednej tabletki na alergię

Moj partner ma alergie na pytki traw, mieszkamy w uk I lekarz przedwczoraj przepisal mu leki na ta alergie. Wczoraj pierwszy raz wzial leki kolo 19 a ze pracuje na nocna zmiane to caly dzien dzis spal, ale budzily go dreszcze I pocenie. Raz przebudZil sie rowniez wymiotowac. Do tej pory bardzo zle sie czuje, jest blady ma Stan podgoraczkowy, dreszcze I poci sie. Czy to moze miec zwiazek z zazyciem jednej tabletki na alergie? Moze to po prostu grypa

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Może być zarówno jedno jak i drugie. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.