Dreszcze u dziecka po upadku

Witam serdecznie, 10 miesięczna córcia dwa miesiące temu spadła z dużej wysokości na płytki czołem. Miala robiony rentgen i tomograf i neurolog powiedział, że jest wszystko w porzadku. Jednak dziecko czasami ma coś takiego jak otrzepywanie się, jakby jej było zimno, a dzisiaj zauważyłam, że jak się budziła z drzemki to całej jej ciałko drazało. Czy jest to powód do niepokoju? Co powinnam zrobić? Dziekuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję ponownie udać się do neurologa dziecięcego ponieważ jak rozumiem pojawiły się nowe objawy. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.