Drętwiejące ręce i nogi, mrowienia i problemy ze snem

Drętwieją ręce i nogi, uczucie mrowienia nóg, szybki bici serca problemy ze snem szybkie denerwowanie się, bóle głowy, wypadanie włosów. Wykonane tk głowy z kontrastem-mózgowie bez zmian ogniskowych. Układ komorowy symetryczny, nieposzerzony, nieprzemieszczony. Tsh-1,92µlU/ml, morfologia w normie,

Witam serdecznie, pewne symptomy mogłyby wskazywać na początki nerwicy wegetatywnej może nawet lękowej. Ewentualnie na niedobór pewnych minerałow czy witamin. Widzę w tym działanie stresu:Trudno mi powiedzieć. proszę jednak samemu to
przeczytać:
http://psychotherapie-live.de/data/documents/Nerwica-wywiad.pdf
http://psychotherapie-live.de/data/documents/STRES-zabija-akt..pdf
Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia

Proszę wykonać ischemiczną próbę tężyczkową ( pracownia EMG).
Warto tez udać się do lekarza.
Przyczyn może być wiele.
Rozpoznanie zawsze stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, badania pacjenta i jeśli potrzeba wyników badań dodatkowych.
Diagnozowanie przez internet na podstawie kilku ogólnych zdań przypomina wróżenie z fusów. Internet może służyć do dawania sugestii, ukierunkowania itp...