Drętwienia i mrowienia krocza, moszny i pośladków

Od pół roku mam drętwienie i mrowienie krocza,moszny,pośladków,szczególnie podczas siedzenia,nieregularne bóle w nogach,kłucie.MR- L/S-drobna tylna centralna protruzja krążka L4/L5modeluje worek opony twardej, krążek L5/S1 uwypukla się do kanału kręg. i otworów m/kręgowych bez cech ucisku.RTG czynnościowe prawidłowe,MRI miednicy–prawidłowe.Leczę się u różnych specjalistów - żaden nie potrafi mi pomóc.Nie kwalifikuję się do operacji,brak deficytów neurolog i nietypowe objawy jak na L/S.Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Hmm skoro neurolog i ortopeda wykluczaja pochodzenie tych zmian od kręgosłupa jedyne co pozostaje mi poradzic jeszcze to wizytę u chirrurga naczyniowego byc może to zmiany w naczyniach. Czy odczuwa Pan ból w tych okolicach lub łydkach przy chodzeniu?